Wytwórczość

Źródłem naszego sukcesu i zarobku jest internet – ten niezwykły dar Zachodu dla ludzkości. Trzymamy się tu zasad starych i powszechnie znanych, że tylko wiedza, doświadczenie, pomysłowość, pracowitość, konsekwencja i wspólna praca zaprowadzi nas drogą sukcesu na szczyt. Dlatego robimy to, o czym inni jeszcze nawet nie pomyśleli, ale przede wszystkim robimy to najlepiej.

W naszym zakładzie elektronicznej techniki obliczeniowej analizujemy dane z całego świata. To tu maszyny cyfrowe, zwane komputerami oraz pracujące stale na najwyższych obrotach najtęższe mózgi, przeliczają, porównują, analizują i szukają rozwiązań dotąd nieznanych, a mogących przynieść do kasy zakładowej największe zyski.

Wtedy na ring wchodzą nasze najzdolniejsze jednostki, które potrafią te złote myśli przetworzyć tak, aby zaistniały w komputerowym świecie i przez maszyny cyfrowe były teraz wykorzystywane, niosąc korzyści ich użytkownikom. Jednocześnie inni pracownicy cały czas szukają, sprawdzają: gdzie, komu i za ile te wynalazki nasze można uczciwie sprzedać. Idzie to sprawnie, bo dbamy też o to, aby stale wzbudzać w ludziach pragnienie ich posiadania. A kiedy chętni już są i cieszyć się mogą nowym nabytkiem, my idziemy dalej, szukać lądów nieodkrytych.